O nas Oferta Kontakt    
O nas          Oferta           Kontakt

Jesteśmy firmą prywatną usługowo-handlową.

Istniejemy od 1989 roku.

Działania nasze polegają na realizacji zamówień od klientów indywidualnych i firm w zakresie zakupu i/lub montażu drzwi zewnętrznych (wejściowych), wewnętrznych, okien, rolet zewnętrznych. Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach. W przypadku zakupu towaru i usługi zawsze przyjeżdżamy do klienta.

Przy okazji zapewniamy informację i porady przez telefon oraz na łamach strony internetowej. Konsultacje i doradztwo są bezpłatne.

Oferujemy fachowy montaż jak również obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Jesteśmy w stanie zaoferować klientom atrakcyjne ceny, dzięki minimalizacji kosztów własnych. W tym celu nastawiliśmy się na sprzedaż poprzez strony internetowe, szybki kontakt online, zrezygnowaliśmy z własnej ekspozycji towarów. Wszystkich klientów zainteresowanych obejrzeniem ekspozycji kierujemy do dowolnych sklepów.

Mogą Państwo u nas zamówić towar i/lub usługę nie wychodząc z domu. Produkty przez nas oferowane są powszechnie znane na rynku polskim, a większość informacji, zdjęć i cennik można znaleźć na naszej stronie internetowej. Podczas konsultacji i pomiarów w domu klienta nasi przedstawiciele dysponują katalogami i próbkami wszystkich oferowanych wyrobów.
 

Od początku tego roku pozyskujemy wielu klientów dzięki stronie internetowej, tak że w zasadzie prowadzimy sprzedaż przez internet. Sklep internetowy obejmujący sprzedaż drzwi, rolety, okna, okucia budowlane, skrzynki na listy - istnieje od początku 2007 r.
 

Pozdrawiamy i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Domar S.C. - Paweł Zagalski i Piotr Wojciechowski