O nas Oferta Kontakt    

SKLEP INTERNETOWY

  1. W związku z  rozwojem naszej firmy dnia 01.03.2007 otwieramy SKLEP INTERNETOWY w bezpośrednim tego słowa znaczeniu. Zapraszamy na zakupy online: www.sklep-internetowy.kqs.pl
  2. Będziemy w nim oferowali Drzwi Gerda z montażem (jako usługa remontowo-budowlana), dzięki czemu dla klienta indywidualnego pozostawimy stawkę VAT w wysokości 7%. Ze względu na konieczność dokonania obmiaru przed montażem drzwi nasi klienci będą zamawiali bezpłatny pomiar w sposób podobny jak obecnie: przez formularz na stronie, e-mail, telefonicznie oraz przez skype. Sprzedaż drzwi z montażem prowadzimy w Warszawie oraz w najbliższych okolicach do 30 km od granic miasta.
  3. Nastawiamy się przede wszystkim na sprzedażą wysyłkową "zasłon okiennych" takich jak: żaluzje, rolety materiałowe, verticale, żaluzje drewniane.
  4. Przygotowujemy się również do sprzedaży detalicznej i hurtowej okuć budowlanych i innych artykułów (klamki, szyldy, pochwyty, wieszaki, skrzynki na listy itd.).
  5. Będziemy systematycznie wprowadzać również inne kategorie towarów miedzy innymi artykuły sportowe, kosmetyki i części samochodowe, itp.. Naszą ambicją jest utworzenie marketu internetowego o dużym asortymencie sprzedaży.
  6. Na razie nadal prosimy zamawiać usługi poprzez formularz kontaktowy, e-mailem lub telefonicznie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług: Właściciele firmy Domar.

 

 

P O W R Ó T